На сайті один гість та відсутні користувачі

• A-

Ялинки, прикраси та віночки: як школярі створили казку - 2018

Новорічне свято – то свято здійснення мрій, свято чудес і яскравих емоцій! Особливо полюбляють зимові свята діти, адже вони сприймають новорічні традиції як казку – мерехтлива ялиночка, блискучі прикраси, сніговички з довгими помаранчевими носами… Діти залюбки втілюють свої фантазії, тому в ЗОШ №10 для школярів 1-4 класів було організовано конкурс новорічних виробів у трьох номінаціях В конкурсі взяли участь 56 школярів.

У номінації «Ялинка», І місце здобула Гурлакова Юлія, учениця 1-А класу за виріб «Ялинка-чудинка». ІІ місце посіла «Срібляста ялиночка», створена учнем 4-Б класу Грубеляком Дмитром. ІІІ місце здобула «Сюрприз-ялинка», над якою працювали учні 4-Б класу Попіль Валерія та Кушнір Михайло.

У номінації «Ялинкова прикраса» І місце посіла кулька «Різдвяний апельсин», зроблена учнем 2-Б класу Стоянським Богданом. «Чарівник-сніговик», створений ученицею 2-Б класу Коханко Аріною, посів почесне ІІ місце. А ІІІ місце здобув виріб Лиськової  Д., учениці 2-Б класу «Різдвяний дарунок».

Приємно здивувала номінація «Різдвяний віночок: композиція». І місце здобув віночок «Змові кульки» Западловської Софії, учениці 1-Б класу. ІІ місце посів «Зимовий віночок» Івашкіної Анни, учениці 2-В класу. ІІІ місце отримав віночок учня 1-Б класу Петрова Олександра, під назвою «Зимова казка».

Визначити переможців було непросто, адже кожен виріб – то дитяча творчість, то прагнення втілити казку в цілком реальні речі. Всі учасники чудово впорались з завданням, та створили чудові новорічні прикраси.

Юридичні адреси служб у справах дітей Хмельницької області

станом на 21.04.2021

32300 м. Кам’янець-Подільський, Майдан Відродження,1